Milí návštěvníci,

vítám vás i v roce 2018 na stránkách věnovaných mým fotografiím. Můžete si tu prohlédnout nejlepší obrázky, které se mi podařilo vyfotit, kompletní webovou kolekci najdete v záložce

FOTOGRAFIE

(následující fotky slouží i jako prokliky do jednotlivých fotografických cyklů)

Praha pomalým okemKouzelná zahrada

         

Máte o některou fotografii ze zdejší kompletní Fotogalerie zájem? Chtěli byste si pověsit její autorský originál na zeď svého bytu? Většina z fotek je ještě v přísně limitovaném počtu kusů k dispozici. Přečtěte si základní informace o prodeji fotek, vyberte si obraz a požadovaný rozměr zvětšeniny a napište mi na můj e-mail, abychom se mohli dohodnout osobně.

 

Prosím, nijak se neostýchejte dát mi najevo své názory, co vás zaujalo a co se vám naopak nelíbí, co by se podle vás dalo vylepšit, co vyzdvihnout, co upozadit. Každého vašeho konstruktivního názoru si velice vážím a budu se jím poctivě zabývat. Svoje podněty mi můžete sdělit přímo v záložce Otázky a vzkazy.

 

Co si všechno můžete mimo jiné prohlédnout?

 

 

Abyste nemuseli tyto stránky komplikovaně hledat, zvolil jsem pro ně jednoduchou a snadno zapamatovatelnou webovou adresu: Najdete je na stránkách www.petrvapenik.cz a pro jistotu i na analogických adresách www.petrvapenik.com a www.petrvapenik.eu. Bude-li se vám na mých nových stránkách líbit, samozřejmě se vůbec nebudu zlobit a bude mi velkým potěšením, pokud se o tyto odkazy podělíte i se svými přáteli a známými.


TOPlist