Milí návštěvníci,

vítám vás na stránkách věnovaných mým fotografiím.

Aktuálně si vás dovoluji pozvat na svou prozatím nejrozsáhlejší výstavu (celkem 52 fotek), která se koná na zámku v Dobřichovicích od 22.8. do 14.10. POZOR, výstava byla prodloužena do 31.10.

Aktuální informace o průběhu výstavy najdete na stránce Obrazy od Berounky - Dobřichovice 2018

Na stránku věnovanou této výstavě jsem doplnil i E-katalog výstavy, ve kterém si vystavené fotografie můžete prohlédnout (včetně těch fotek, které se nakonec do užší výstavní kolekce nekvalifikovaly.

 

 

Kompletní webovou kolekci nejlepších fotek, které se mi zatím podařilo připravit, pak najdete v záložce

FOTOGRAFIE

(následující ukázky fotek slouží i jako prokliky do jednotlivých fotografických cyklů)

Praha pomalým okemKouzelná zahrada

         

Máte o některou fotografii ze zdejší kompletní Fotogalerie zájem? Chtěli byste si pověsit její autorský originál na zeď svého bytu? Většina z fotek je ještě v přísně limitovaném počtu kusů k dispozici. Přečtěte si základní informace o prodeji fotek, vyberte si obraz a požadovaný rozměr zvětšeniny a napište mi na můj e-mail, abychom se mohli dohodnout osobně.

 

Prosím, nijak se neostýchejte dát mi najevo své názory, co vás zaujalo a co se vám naopak nelíbí, co by se podle vás dalo vylepšit, co vyzdvihnout, co upozadit. Každého vašeho konstruktivního názoru si velice vážím a budu se jím poctivě zabývat. Svoje podněty mi můžete sdělit přímo v záložce Otázky a vzkazy.

 

Co si všechno můžete mimo jiné prohlédnout?

 

 

Abyste nemuseli tyto stránky komplikovaně hledat, zvolil jsem pro ně jednoduchou a snadno zapamatovatelnou webovou adresu: Najdete je na stránkách www.petrvapenik.cz a pro jistotu i na analogických adresách www.petrvapenik.com a www.petrvapenik.eu. Bude-li se vám na mých nových stránkách líbit, samozřejmě se vůbec nebudu zlobit a bude mi velkým potěšením, pokud se o tyto odkazy podělíte i se svými přáteli a známými.


TOPlist